Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért olyan a fehérfolyásom,...

Miért olyan a fehérfolyásom, mint menstruáció után? Egy hete múlt el.

Figyelt kérdés
Ez mire utalhat? Kezdetben csak egy kicsit volt barna, de mostmár tényleg olyan, mint mikor kezd elmúlni a menstruációm. Pedig már egy hete elmúlt. Szombaton voltam együtt a barátommal egyszer, azóta nem. Elkezdtük óvszer nélkül, de ez így 10 másodpercig tartott, aztán védekeztünk. Nemhiszem, hogy emiatt lenne ez az egész. Nem fáj, nem viszket, nem érzek semmi változást. Csak barna. Ez mitől van?
2009. júl. 10. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet felsértett odabenn vmit, ha hevesebb volt a szex. jobbesetben elmúlik magától.
2009. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már hevesebb is. Meg akkor nem kéne, hogy fájjon? :S
2009. júl. 10. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés, lehet hogy a menstruácio zavar be nekem is volt már ilyen hogy nem volt egy pár napig semmi és aztán folytatodot a mensim, de ha nem mulik el a következő mensiig forduulj orvoshoz sztem.
2009. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!