Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz forduljak?

Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
nos,semmi mellem nincs. Akkora mellem van mint egy ovis kislánynak... elhihetitek mennyire zavar. Egy melltartó sem jó rám... Amúgy nem vagyok egy vékony csaj,ezért is furcsállom. Plasztikai sebészen kívül hova fordulhatnék?
2012. jún. 29. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehova..nincs mellnövesztő orvos. Vagy elfogadod magad így, ahogy vagy, vagy jön a jó öreg szilikon egy pár százezerért.
2012. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább a koporsó... az olcsóbb
2012. jún. 29. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

hülye! :D ha képes leszel elfogadni magad így (amiről nem állítóm, hogy könnyű), lesz olyan, aki ellenkező nemű és szintén elfogad!

1. voltam

2012. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Buta vagy, ha inkább a koporsót választanád. Fiú vagyok. Hidd el, a szépség nem a mell méretén múlik!!! :) Te is lehetsz nagyon szép, ha kis melled van! :)
2012. jún. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy hidd el, hogy nekem kb 23-24 éves koromban indult meg nagyon a mellnövekedés. Nem azt mondom, hogy előtte deszka voltam, de nem voltak sose nagy melleim.
2012. júl. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nagyon szomorú vagyok:( van barátom,de itt a probléma az hogy én magamat nem bírom elfogadni:(
2012. júl. 1. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Előtted író vagyok. Én is rengeteg kapcsolatomat tettem tönkre az önsajnálat miatt... hidd el a barátod sem fogja sokáig bírni... nem rosszindulatból mondom, hanem mert velem is sokszor előfordult. Ha ő így szeret akkor így szeret... próbáld nem tönkretenni :)
2012. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!