Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vállaljak el egy olyan munkahe...

Vállaljak el egy olyan munkahelyt ahol sok nő inkontinecia betétet használnak mert nem lehet elég gyakran kimenni a mosdóra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem vállalnám, 3 órát ki kell bírni pisilés nélkül egy felnőttnek (még többet is!), viszont ha 2-3 óránként nem állhatsz fel 2 perc pisiszünetre és nyújtózásra, az az egész szervezetre nézve nagyon káros és embertelen.


Persze a lehetőségeket is figyelembe kell venni, mennyire kell a munka meg a pénz és van-e más munka.

Pszer

2012. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én a te helyedben nem vállalnám el!biztos találnál jobbat...elég nagy szégyen az egy munkahelynek,hogy ilyen körülményeik vannak!nekem előző volt hasonló,még nekünk,nőknek is könyörgni kellett,hogy a két 10 perces szüneten kivül pl. kimehessünk legalább tampont cserélni,arról nem is beszélek,hogy mikor meg mondjuk pisilni kellett volna,akkor meg csak flegmán annyit mondtak,hogy miért nem mentél szünetben?az iskolában kiengedtek anno óráról,ha menni kellett,pedig ott óránként volt ugye szünet...
2012. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval maximálisan. Annyival egészíteném ki, hogy betéttel sem egészségesebb sokkal tovább ücsörögni, mintha tampont használnál, ugyanis a betétbe, ha belefolyt a vér, ott már levegővel (oxigén) találkozik, és hemzsegnek a bacik, tehát azt is ajánlatos cserélni 3-4 óránként legfeljebb. És bocs az offért, de a helyesírásod és a mondat értelmi színvonala pocsék...
2012. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aldi/lidl pénztár? vagy hasonló? azokról hallottam durva dolgokat.
2012. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a munkaügyi bíróságra kéne jelenteni, nem a vállaláson gondolkodni! Kimondottan egészségkárosító hatása van ennek, a vesékről nem is beszélve! Én feljelenteném ezt a céget a helyedben!
2012. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesco pénztár is ilyen.. Ha én ma nem szólok ott, hogy szeretnék már kimenni szünetre mert bepisilek és felvagyok fázva, akkor a kutyának se jutna eszébe kicsit beugrani helyettem vagy kiengedni retkes szünetre :/
2012. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14.27 bocsi ,próbálok szépen magyarul beszélni de ez nehéz itt ahol vagyok, csak keveset gyakorolok. Igen, hasonló munkahelyröl van szó, itt viszont nem 3-4 órát hanem 6 órát kell kihúzni, senki nem kényszerit, angolul if you do not want you should not dream it. Egy ismerősöm dolgozik ott, egyébként meg van elégedve mindennel, csak ő is félti az egészségét. Én tudnék 6 órát dolgozni megszakitás nélkül de legalább 2-3 szor ki kell menjek a mosdóra, ha meg menstruálok 2 óránként.
2012. jún. 27. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!