Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyrepedés, mitől?

Hüvelyrepedés, mitől?

Figyelt kérdés
Olyan problémam van,hogy szex közben bereped a bemenetnel a hüvelyem,pedig be vagyok rendesen nedvesedve. Nincs semmilyen betegségem,semmilyen fertözesem. Valakinek van meg ilyen problemaja? Mit tudnak tenni ellene?esetleg van valamilyen krém ami segitene a gyogyulasban,ha mar bereped?
2012. jún. 26. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig volt ilyen. Én hiába voltam elég nedves, mégsem voltam rendesen felizgulva, nem is kívántam annyira a szexet (fogamzásgátló miatt).

Több előjáték.

2012. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj pluszban sikosítót, hátha segít.
2012. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egeszen biztos vagy benne hogy nincs semmi bajod? Csak azert kerdezem, mert nalam is volt ilyen, es kiderult hogy huvelygombam volt...
2012. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál 2 honapja hüvelygombával, teljesen kikezelt, fél évig még gyógyszert is kell szednem ra, havi 3 szemet és nincs semmi tünetem, teljesen jol vagyok. Ha lenne gombám akkor a hüvelyem belseje is fájna, nem? De utána nincs csipő égő érzés, semmi kellemetlen, csak elrepedek kívül :(
2012. jún. 26. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok

nalam ugyanez volt, semmi mas tunetem nem volt sokaig, azt hittem hogy kiszaradt a borom ott azert reped meg sokszor. Belul semmi problemam nem volt.

2012. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!