Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi a francot kéne csinálnom?

Most mi a francot kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg, ma már erősebben vérzek, de a holnapi meg a holnaputáni nap lesz a legdurvább (a holnaputáni a legrosszabb). Viszont holnapután apukámmal túrázni kéne mennem, mert megígértem neki. Mit csináljak most? Ha lemondom, akkor biztos rosszul fog esni neki, ha meg nem, akkor egy szenvedés lesz az egész.
2012. jún. 21. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ne mondd le, hanem vigyél magaddal kézfertőtlenítőt és intim törlőkendőt. Csak lesz olyan hely, ahol tudsz cserélni betétet.
2012. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, mert az erdő kellős közepén fogunk sétálni 11 km-t, és múlt hónapban a suliban ezen a két napon még a hetes jelentését sem tudtam állva kibírni, egész nap csak ültem.
2012. jún. 21. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem akarsz elmenni, őszintén mondd meg Apukádnak, hogy menstruálsz, és ezért nem tudsz vele menni. Első voltam.
2012. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám a helyedben, mert mindenféle mozgás vérbőséget okoz, így oldja a görcsöket. Lehet, hogy a mozgástól sokkal jobban fogod érezni magad.
2012. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Utolsónak meg: egyszer voltam úgy kirándulni, hogy nagyon meg volt, és görcsöltem is, de társasággal voltunk, külföldön, és kb muszáj volt. Hát a mai napig nem tudom, hogy hogy éltem volna túl, ha nincs ott a férjem... Halasszátok el!
2012. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, akkor ne menj, de legyél Apukáddal őszinte, hogy miért nem mész. Nyugodtan mondd neki, hogy menstruálsz!
2012. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem kell elmondanod neki, ha ez kellemetlen számodra. Elég ha megmondod neki, hogy nem érzed jól magad vagy fája "fejed"/hasad.. Ez nem hazugság, egy kis valós füllentés, ami igazából nem is füllentés. A nők sokszor alkalmazzák ezt beleértve engem is és sok más iskolatűrsamat, barátnőmet ill. felnőtteket. Remélem tudtam segíteni. :)
2012. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha egy lány őszinte az Apukájával? Miért ne mondhatná, hogy menstruál?
2012. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!