Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ennyire fáj a...

Másnak is ennyire fáj a menzije? Hogyan birjátok ki? ésha nem vennétek be gyógyszert akkor?

Figyelt kérdés

nekem annyira fájdalmas néha már a falat kaparom!elsem tudom képzelni ha a szülés még ettől jobban fáj....


fájdalomcsillapitó 1 ora mulva hat mindig. mikor előtte veszem be mig megnem jön a menzim akkormeg késik mindig. mindig tolja a menzimet. peteérésem van doki nézi.


mostis bevettem 1.5 orája még mindig fáj a hasam csak már kibirhatóan!


2009. júl. 6. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, amikor meg sem érzem, csak hogy kicsit feszül, máskor meg meg tudnék halni. Csak fekszem egész nap. Volt, hogy sírtam is, annyira fájt. Van olyan, hogy semmit nem használ a gyógyszer sem.
2009. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én még soha nem éreztem semmit, mikor megvolt. ilyen téren nagyon szerencsés vagyok, még soha sem görcsöltem:D
2009. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem legelső nap görcsöl néhány óráig. kegyetlen. a gyógyszer semmit nem hat. nincs más választásom, csak ülök és halkan vinnyogok órákig.
2009. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem csak 2. napon fáj nagyon a többi napon nem. de első napon kegyetlen és egésznap csak görcsölök. feküdni sem birom. ha veszke rugtosom az ágyat annyira fáj.
2009. júl. 6. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4 napig majd meg halok, még a lábam is fáj, egész a bokámig :S Borzalmas.. De a gyógyszer szokott hatni.
2009. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na igen nekem is fájnak a lábaim de csak mig a hasam is fáj addig. a csontomat érzem hogy fáj.
2009. júl. 6. 16:29
 7/7 anonim válasza:
nekem kibirhatatlan volt...gyógyszer sem hatott semmi...hánytam hasmenésem volt minden bajom volt..nemtudtam felállni se..csak sirtam sirtam több orán keresztül...azt 3 év után meguntam és elkezdtem szedni fogamzásgátló tabit..azóta megse érzem:)
2009. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!