Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne előbb vége a...

Hogyan lehetne előbb vége a menstruációmnak? Tegnap megjöt, én azt szeretném ha péntekig elmúlna ugyanis osztálykirándulásra megyünk fürdős helyre!

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha mégis meglenne mit csináljak? A vonaton nem tudom cserélni és elég hosszú lesz az út,tampont viszont nem használhatok!
2012. jún. 6. 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy nem tudod befolyásolni a menstruációt. Vonaton is van wc-bár nem a legtisztább-, de ha viszel kézfertőtlenítőt és intim törlőkendőt megtörölni a puncidat, akkor betéttel nem lesz talán semmi baj.
2012. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha tampont nem használhatsz, akkor sajnos ki kell hagynod a fürdést.
2012. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igen én is eggyetértek ezzel!

de most nemazért de mindenki most megy kirándulni és eppen mindenki fürdős helyre megy?

rengetek ilyen kérdés van , azért nagyonfura hogy mindenkinek pont meglessz akkor..

2012. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%

Nem akarok tolakodó lenni, meg már gondolom megesett a kirándulás, de pontosan miért is nem használhatsz tampont? Betegség, ilyesmi? Mert ha csak annyi, hogy félsz, vagy ilyesmi "kiszakad a szűzhártyám", akkor nem kell félned, elég rugalmas, hogy a tampont átengedje. 13 éves vagyok, közel egy éve tampont használok és lehet vele úszni is. :)

Ha viszont valami betegség vagy ilyesmi, akkor bocsi, nem akartam tolakodni.

2012. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok tampont használni mert hallottam olyat,hogy valakinek benragadt és csak orvos segítségével tudták kiszedni(amit én nagyon nem szeretnék)
2012. jún. 22. 19:36
 7/8 anonim válasza:
60%
Jaj ne félj, semmi ilyesmi nem fog történni! Hidd el, ha minden alkalommal ez történne senki nem használná, pedig sokkal kényelmesebb. Nem akarlak rábeszélni semmire, nehogy azt hidd! Csak ha ettől félsz, akkor elmondom, hogy az O.B. tampon dobozára/tájékoztatójára rá van írva, mi a teendő olyankor, ha a madzag megadná magát/túlságosan felcsúszna. Remélem később ezt a módszert választod, ahogy érzed! :)
2012. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja és 5. válaszoló voltam...
2012. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!