Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hetente menstruálok. Mitől,...

3 hetente menstruálok. Mitől, miért, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja átállt a menszeszem, ami nagyjából 9 éve teljesen napra pontosan rendszeres, összesen kétszer, ha elcsúszott valamiért, de most 3 hónapja már 3 hetente jön meg. Ráadásul úgy, hogy az egyik alkalommal csak pecsételget, és egyáltalán nem fáj a hasam, a következőben meg nagyon vérzik és fáj. Szerintetek mitől lehet? Most épp megvan, ha elmúlik, megyek dokihoz, de hátha addig valaki mond valami okosat.:)
2012. máj. 30. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl rövid ciklus kiváltó oka lehet: megrövidült sárgatestfázis (ez a tüszőrepedés és a következő menstruációig eltelt időszak), korai tüszőrepedés, hiányzó tüszőrepedés

Ha a közeljövőben családot tervezel, akkor ez nem egy optimális állapot.

2012. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedtél előtte fogamzásgátlót? mert ha abbahagytad, okozhat ilyen tüneteket egy darabig
2012. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tervezek gyerekeket:) nem szedtem még fogamzásgátlót soha, ezért sem igazán értem, nem csináltam semmi olyat, ami ezt kiválthatta volna...
2012. máj. 31. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!