Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz vagy a háziorvos...

Nőgyógyászhoz vagy a háziorvosomhoz menjek el?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.2 éve van menstruációm.És még mindig rendszertelen.Azt a tanácsot kaptam,hogy menjek el a dokihoz,mert lehet,hogy valami hormonbajom van és gyógyszer kell.
2009. jún. 30. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én inkább a szakorvost ajánlanám (nőgyógyászt).

2009. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, hogy lenne hormonbajod! Nagyon fiatal vagy még, bőven van időd, hogy beálljon rendszeresre! Ha szeretnéd mégis megnézetni magad, akkor anyukáddal keressetek fel egy gyereknőgyógyászt, de szerintem még bőven ráérsz ezzel.
2009. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
16-17 éves korodig ráérsz félretenni az aggódást. :)
2009. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hugomnak 13 évesen jött meg, most 21 és még most mert elmenni dokihoz, mert rendszertelen! Volt hogy egy évig nem jött meg neki! Semmi baja, hàl istennek, de 16-17 évesen ha, nem àll be ràérsz elmenni dokihoz!

2009. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

De igazából ha nagyon aggódsz menj el. Először háziorvoshoz, ő ad beutalót nőgyógyászatra. Vagy menj el magánnőgyógyászhoz, de legjobb a magán gyereknőgyógyász. Ha rendeshez mész, mindenképp mond el ha nem volt még szexuális kapcsolatod, ha volt azt is!!! Mert ha nem volt másképp vizsgál meg!!!! Aztán a többi problémát! Max fölöslegesen mentél el! De szerintem ennyi idősen anyuka is kell hozzá. Max nem megy be veled, megvár kint, de ha kell valamit aláírni és kell hozzá ott lesz. De az is lehet hogy jó lesz hogy ott van veled, megnyugtat.

Az is lehet hogy az orvos is azt fogja javasolni hogy ráérsz még ezzel, de igazából bajt nem csinálsz ha elmész. Jó ha magánhoz mész max a pénz veszik el, de valahol mégsem veszik el hiába, mert megnyugszol.

Majd írd meg elmentél vagy se és ha igen mi volt!

2009. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
13 évesen...szexuális kapcsolatom?
2009. jún. 30. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem lehet tudni a mai világban! Ha meg nem volt akkor légy büszke magadra, majd eljön az ideje. De hidd el hallottam én már 12 évest is olyat aki már nem volt szűz. De örülök, hogy te az vagy.
2009. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!