Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egésznapos evezés folyón napi...

Egésznapos evezés folyón napi max.2-3 megállóval, mosdó nincs. Elég erős a vérzésem szerintetek mit tegyek? Tampont használok, de 3 óránál nem bír többet betéttel együtt.

Figyelt kérdés

#S.o.S mi legyen
2012. máj. 27. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

cserélsz tampont a hajóban

Mi sokszor csináltuk túrázásnál.

2012. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg a többieket, hogy álljatok meg sűrűbben. Pisilni úgy is kell másoknak is.
2012. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem tudunk megállni sűrübben, az oföm igen beszabta a programot, így is hajnaltol késő estig megyünk, a csónak meg kilőve mint lehetőség,mert fiúkkal megyünk vegyes csapatokban...
2012. máj. 27. 09:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem mennék ezesetben...
2012. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én se.
2012. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ugyanmár megmondod nekik,hogy nézzék a partot.

Gondolom nem 10 évesek vagytok

2012. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem 10 évesek vagyunk 15-17 korosztály
2012. máj. 27. 10:40
 8/13 anonim ***** válasza:
én ez esetben tényleg nem mennék. Egy folyó nem olyan mint egy tó, annak sodrása van, míg tampont cserélgetsz,csak egyfele(arra) tudsz koncentrálni,arra,hogy támaszkodj,fogódzkodj, meg még evezz is(az már nem is 2, az már 3 dolog)... én ha mástnem, lenyelnék egy krétát a helyedben, attól lesz lázad,szar lesz a gyomrod...és máris ürügy,hogy ne kelljen menned... én a helyedben NEM mennék...
2012. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz gyakran tampont cserélni, akkor szerintem se menj el!
2012. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajna egyik éven én is így jártam. Én előre szóltam a tanáromnak, hogy csak akkor tudok menni a tisza túrára, ha legalább 5-6 alkalommal megállunk. Nagyon nem tetszett neki, de nem akart otthon hagyni így mindig jeleztem neki a kezemmel, hogy ha éreztem, hogy most már cserélni kell, és megálltunk. Minden lány rohant pisilni szóval nem volt ciki, hogy miattam kell megállni. A tampon és betét csere viszont gázos volt ott az erdő közepén. Egy fekete zacskóba gyűjtögettem, mert ugye eldobni nem akartam. Nap végén dobtam ki őket.
2012. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!