Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy bajom lehet? Volt már...

Nagy bajom lehet? Volt már hasonló gondja valakinek? A rákszűrésemet ismételni kell..

Figyelt kérdés

Sejtszegény volt éppen 14. napon voltam..ovuláltam a vizsgálat napján.., de a sejtszegénység esetén is voltak benne kóros sejtek.Nem részletezté milyen sejtek..


Ismétlésre általában csak 3-6 hónap múlva kerülhet sor, mert korábbi vizsgálatot nem finanszíroznak, kivéve ha alapos indok nincsen. Nálam eddig minden oké volt. 32 éves vagyok egészségesen élek két éve szültem a másodikat.

Most hormonprofilon is voltam már mert a harmadik gyerek nem jön.. illetve nehezen.

Az orvosom elég laza.. a 9 havi próbálkozásra azt mondta másfél év, hogy a vizsgálatot meg lehessen csinálni.

a ma jön a progeszteron eredményem.

Az orvosom azt mondta ettől függ kapok-e clostilbegyt-et.

Ha akkora baj lenne akkor bevállalná a peteérés stimulálását?

Abban maradtunk hogy ha megjön a miki felhívom.Rászámolunk pár napot és megismételjük a rákszűrést..


2009. jún. 29. 12:01
 1/1 A kérdező kommentje:

talán nem voltam elég tárgyilagos..

szerintetek az orvosom bíztatna egy clostis kúrával ha úgy gondolná a rákszűrésem tényleg, valóban rossz eredményű..? vagy most is csak ráhazudik egy kicsit, mondván ez lesz az alapos indok az ismétlés engedélyezésére és finanszírozására.

2009. jún. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!