Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, h amikor megvan akk....

Az baj, h amikor megvan akk. alvadt, darabkás a menzeszem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés nem olyan erős, előfordul, hogy már alvadt kissé, mire távozik. Ha az egész menzesz alatt olyan, az szerintem nem normális.
2012. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az egész menzesz alatt és akkor is amikor nagyon "folyik",amikor ilyen darabkás akk. fáj a legjobban.
2012. máj. 24. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy akkor valami gyulladásod van. Nekem még nem volt soha semmilyen panaszom, de a barátnőmnek fájdalmas és alvadt menzesze volt. Kiderült, hogy olyan vastag a szűzhártyája, hogy a vér nehezen távozik és ezért gyulladásban van folyton a méhe. Nem ijesztegetni akartalak ezzel, de jobb az ilyet kivizsgálni:)
2012. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Uh remélem nem... Nőgyógyászon kívül milyen orvos van aki ezzel foglalkozik?
2012. máj. 24. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a menzesszel csak a nőgyógyász foglalkozik
2012. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2012. máj. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat azt akartam írni, hogy ez nem normális, és a legjobb ha orvoshoz mész, mert csak ő tud biztosat mondani!
2012. máj. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!16 éves vagyok és nem voltam még , ezért nőgyógyásznál és nem akarok menni, mert így is nagyon szégyenlős vagyok, és amikor emlő vizsgálaton voltam,akk is mielött bemenntem a vizsgálatra nagyon sokáig sírtam..
2012. máj. 25. 06:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ha baj van muszáj elmenni, akármilyen szégyenlős is vagy. Egy pár perc kellemetlenség nem ér annyit, hogy egészséges legyél?
2012. máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen mióta megjött...soha semmit nem mondott az orvos...
2012. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!