Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő ilyenkor? (l/14)...

Mi a teendő ilyenkor? (l/14) lent.

Figyelt kérdés

Már egy éve menstruálok szal tudom,h mi az meg stb...nem is ez a lényeg.suli előtt berakok egy betétet oldalra vattát h "ne fojjon ki"...de még így is átmegy a nacin,szerencseh h hosszított pulcsiba mentem.deh már többször is volt így..azt találtam ki tudom h elég...de nem tudok mit csinálnihh!!!!nah szal h kettő betéet rakok egymás mellé.:

mit csináljak még tesi óra is lesz meg minden.

Help me please!!!!!!!


2012. máj. 22. 21:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de oldalt kifolyik a betéten.és am az a rossz h nem akkor van sok amikor délután itthon vok és ki tudnám cserélni hanem amikor suliban vok...
2012. máj. 22. 21:51
 12/18 anonim ***** válasza:
ottisva n wc. Amugy vegyél tampont is. a kettő tuti nem ázik át
2012. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de holnapra kell!!és olvasd már el az előzőeeket:(
2012. máj. 22. 21:59
 14/18 anonim ***** válasza:
Tegyél vastagabb betétet, akár kettőt is, és vegyél egy szorosabb, de még kényelmes bugyit.
2012. máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ne tedd oldalra a vattát mert csak kivezeti a butyidból a vért
2012. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem lehet, hogy szerencsém volt, de a tesitanárunk (férfi) megengedte, hogy ezeken a napokon könnyített testnevelési óránk legyen. Ez annyiból állt, hogy beültünk a "konditerembe" és ott bohóckodtunk. Vagy egyedül vagy többen :)
2012. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%
ne használj tampont mert nagyon egészségtelen!!! remélem nem áztál át :) minden elképzelhető jót kívánok Neked!
2012. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Már említettem h tegnap igen,de szerencsére ma nem.:))

két betétet raktam be egymás mellé+plusz nejlon harisnyát.tesin kúpert futottunk és elég jól sikerült:)

remélem holnap is hasonlóan alakul majd,bár holnap nem lesz tesi óránk

2012. máj. 23. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!