Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan úgy fürödhetek vagy...

Ha megvan úgy fürödhetek vagy zuhizzak inkább?

Figyelt kérdés
Megjött. Anyum nincs itthon telefonon nem érem el nem tudom tőle megkérdezni! És nagyon álmos vok már!

2012. máj. 19. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Zuhi!
2012. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
zuhany - 1, véres vízben fürdeni nem túl gusztusos 2, nehogy a bejutó vízzel fertőzést kapj (most bent a méhedben gyakorlatilag egy nagy seb van)
2012. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Zuhany inkább, gondolom te sem akarsz véres vízben pancsolni.
2012. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem inkább - CSAKIS zuhi! Nyitva van a méhszájad, a fürdővízzel bekerülhet mindenféle kórokozó, amik komoly betegséget okozhatnak! Például ha utaztál buszon és megfogtad a kapaszkodót, a kezeden nem veszélyesek, de a méhedben igen.
2012. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma táncfesztiválon jött meg! Elég kínos lett volna ha valaki észreveszi! :S Osztálytársamhoz szaladtam elmondtam neki mert muszáj volt segítséget kérnem és volt betétje! A megmentőm volt! Akk mostmár ezt is tom! Köszi még1szer!
2012. máj. 19. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt csak zuhanyozni szabad.
2012. máj. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oks
2012. máj. 20. 09:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Én évek óta fürdök, és semmi bajom nincsen. Az meg hülyeség, hogy véres vízbe fürdesz. Nem liter számra jön ki. Egyébként is 5-10 perc alatt megvagyok vele.
2012. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy eddig nem lett bajod, nem jelenti azt, hogy nem lehet. Ez nem vélemény és tapasztalat kérdése, tisztán biológia. A méhszáj nyitva van, ergo bekerülhet a víz, és vele együtt a lemosott szennyeződések. Lehet, hogy évekig nem okoz gondot, de elég, ha csak egyetlen alkalommal kapsz el valamit és például meddővé válsz.


Ez egy olyan kockázat, amit minden különösebb gond nélkül el lehet kerülni egyszerűen azzal, hogy zuhanyozol. Egy hétig ki lehet bírni, minek vállaljon az ember - pláne egy fiatal lány - felesleges kockázatot?

2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. máj. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!