Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ehhez valamit hozzászólni?

Adriennjeni kérdése:

Tudtok ehhez valamit hozzászólni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a hőmérőzést és elég tapasztalatlan vagyok még benne. Nem tudom, hogy az enyém jó vagy rossz, vagy éppen átlagos. :)

[link]



2012. máj. 18. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
jó,hatásos módszer a hömérözés!csak igy tovább!
2012. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég össze-visszának tűnik a hőmérsékleted. A legjobb reggel mindig azonos időben mérni, különben semmilyen következtetést nem tudsz levonni belőle. Ezen kívül szájban nyelv alatt vagy hüvelyben kell mérni, mindig ugyanazzal a hőmérővel.
2012. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni otthoni, kicsi, kézi ovulációs mikroszkópot, amit be kell kenni a nyáladdal és megvárni míg rászárad.

Aztán belenézel és a mintázatból látod hogy peteérésed van-e.

Van hozzá leírás, tök egyszerű a használata, akárhányszor használhatod.

PG53 a neve és kb.2500 Ft.

2012. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a párom miatt akkor kell kelnem amikor ő. itt a korai időpontokat értem. ez azért változik sajnos, és mivel ébredésit kell mérni mindig akkor mértem ahogy kinyitottam a szemem. :D Digitális hőmérőt használok és szájban nyelv alatt mérek. Az utóbbi másfél évvel problémák voltak a menstruációmmal. Úgy tűnik most kezdek rendbe jönni a babához. Érdekes dolog ez a mikroszkóp. utána nézek. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 19. 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én anno úgy oldottam meg az azonos időben való mérést, hogy még hétvégeken is felhúztam az órát a szokásos időpontra, megmértem, beírtam, aztán szundi tovább :)
2012. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
majd megpróbálom akkor úgy csinálni, csak az a probléma, ha felébredek nehezen, vagy egyáltalán nem tudok vissza aludni. de hát valamit valamiért, igaz? :) majd beállitom 3ra. az a tuti! :D
2012. máj. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!