Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érzem gyakran a hasam...

Mitől érzem gyakran a hasam alján a méhemél a bizsergést, azt a fájdalmat, mikor meg kéne jönni a havinak, de mégsem jön? L/21

Figyelt kérdés
már két hete meg kellett jönnie, de még semmi. Viszont érzem a hasamba azt a bizsergést h meg fog jönni. Sajnos máskor is kihagy a menstruációm, volt h 3 hónapot is. de már decembertől rendszeres erre megint így van. azt hittem terhes vagyok de a teszt negatív. mitől lehet ez. lehet a teszt rossz volt, lehet ilyen érzés terhességre? vagy csak késik és mitől van ez az érzés már 2 hete?

2012. máj. 14. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2012. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
régebben is voltam hasonlókkal, mikor sokat késett. de csak vitaminhiányra hivatkoztak. szedtem vitaminokat ahogy fel volt írva de semmit nem hatott. hormonvizsgálat sem mutatott ki semmit. ultrahang sem. de most erre a bizsergésre vagyok kíváncsi, h meg akar jönni, vagy ez az érzés szokott-e lenni terheseknél??
2012. máj. 14. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet, reggeli vizelettel. Ha az is negatív, biztos hogy nem vagy terhes.

Fogamzásgátlót nem javasoltak?

2012. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
reggeli tesztet csináltam. kijött a halványpiros csík. a negatív. majd 1 ó múlva 2 csík. de az már nem érvényes.
2012. máj. 14. 10:49
 5/5 A kérdező kommentje:
nem javasoltak fogamzásgátlót. de félnék is szedni. több nőtől hallottam, h a hormontartalmúk miatt szőrösebbek lettek..
2012. máj. 14. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!