Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig vérzek még a fogamzásgá...

Meddig vérzek még a fogamzásgátló szedése alatt?

Figyelt kérdés

Évekig Meliane tablettát szedtem,és most hosszú kihagyás (babavárás) után újra elkezdtem szedni.Az első levélnél,pár szem után újra vérezni kezdtem,hol kisebb,hol nagyobb mennyiségben,aztán szinte végig barnás folyásom volt,és mikor gyógyszer szünet következett,megint megjött.Reméltem,hogy a második levélnél már rendben beállnak a dolgok.Hát nem,kb a fele gyógyszer beszedése után megjött,és azóta is barnázgatok,ma vettem be az utolsó szemet.Gondolom megint megjön rendesen,de mikorra várható,hogy beáll a normál ciklus?

Köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 13. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a dokihoz. Az első hónapokban normális a vérezgetés, de szerintem azért veszélyes. Egy orvoslátogatást megér, maximum felír egy másikat.
2012. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!