Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a mellem?

Miért fájhat a mellem?

Figyelt kérdés
úgy fáj a mellem, mint menstruációkkor szokott, de a legutolsó óta nem múlt el. mitől lehet?
2012. máj. 8. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Erdekes! En is igy vagyok. De nalam baba kizarva. Mast nem tudom mi lehet. " ilyen kedve van". :) Te babat kizartad? Normalis volt a mensid vagy szokatlan?
2012. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Baba kizárva?Nekem csak kicsit késett és meg voltam győződve,hogy meg fog jönni mert a hasam is fájt.+2nap és megtudtam,hogy tehes vagyok:)

De lehet valami hormonborulás is.

Egyszer fájt a mellem és furcsán más tapintású volt.Nőgyógyász írt fel e-vitamint.1 kúra és elmúlt az érzékenység.

2012. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok (már 3 éve menstruálok) és baba 100%-ig kizárva
2012. máj. 8. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért fájhat a melled, mert nő.
2012. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, ez normális, a növéstől van.
2012. máj. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg. A mellek növekedéskor tapasztalt fájdalma normális jelenség. A mell különböző szövetekből áll: a mamák a tejmirigyeknek köszönhetően tudják szoptatni a babájukat, emellett van még benne zsírszövet, és kötőszövet is. Ez utóbbiak feladata a tejmirigyek védelme. Serdüléskor a zsírszövet, és a kötőszövet nem fejlődik olyan gyorsan, mint a tejmirigyek, ez a fájdalom oka. Későbbiekben az arányok kiegyenlítődnek, és a fájdalom megszűnik. Amit tenni tudsz, hogy borogatod, langyos vizes ruhával. A meleg, és a nedvesség ellazítja a fájó szöveteket.
2012. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!