Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtétem volt mert meghalt...

Műtétem volt mert meghalt bennem a baba (9 hetes és 5napos voltam), kiengedtek a kórházból mert nem volt úgy vérzésem de rá 3napra elkezdtem görcsölni és vérezni de nem nagyon. Ez most miért van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnàlom ami történt! Nekem majdnem ugyan ez volt februàrban /10hetes voltam, 6. héten halt el/, én 8 napig véreztem, elég erösen, arra màr nem emlékszem görcsöltem-e, de azt hiszem igen!

2009. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Én is így voltam. Tisztulsz
2009. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy hétig még normális ilyenkor az enyhe görcsölés és vérzés. Akkor van gond, ha nem fokozatosan gyengülni, hanem erősödni fog.
2009. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. jún. 24. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a görcsölés attól van,hogy húzódik össze a méhed,hiszen ki kellett tágítani.Ha alvadékok távoznak,vagy erősebben vérzel akkor fordulj orvoshoz.De szerintem 2 hét is normálisnak mondható.Jobban leszel,vigyázz magadra.
2009. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!