Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nő mellébe a mirigyek...

Minden nő mellébe a mirigyek görcsösek? A mellbimbó körüli részben kemény mirigyek vannak, de a bimbó alatt puha mélyedés van normális esetben?

Figyelt kérdés
ez normális ugye? h a mellizomba a mirigyek érződnek kemények. és a bimbó alatt nem, ott nincs ilyen mirigy és izom...

2012. ápr. 30. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó. A mell lehet tömörebb vagy lágyabb. Nekem 34 éves koromig az egész mellem egy nagy keménység volt, mint egy barack, és nem is nagyon mozgott külön tőlem. Azután egy hét alatt hirtelen meglágyult (nőtt is ezalatt), és most már érzek benne lágy részt és puha részt is, és külön mozog a törzsemtől, hullámzik is, ha éppen úgy mozgok, pl. tempósan gyaloglok.
2012. ápr. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 21 vagyok. a melleim eléggé kicsik is. csak erre most érzékeny és fájjós a bak mellem, mintha keményebb görcsök lennének benne. a jobba kevéske. és nem értem h ez normális-e.
2012. máj. 1. 01:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nő. Lehet növési fájdalom ez. De ha aggódsz, elmehetsz ultrahangra.
2012. máj. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még a nyirokrendszer is elég gazdag a mellben, tehát ha éppen valamit méregtelenítesz, vagy influenzás voltál, akkor jobban megterhelődnek a nyirokutak, és lehet ilyen fájdalom. Anyukáddal nem tudod ezt megbeszélni?
2012. máj. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát mostanában a pajzsmirigyem is kissé megduzzadt. sokszor van jód hiányom, azért. lehetséges az is, de nem nagyon szeretném megbeszélni itthon, nem is szokásom meg csak az íjedséget hoznám és lehet a semmire. a bal érzékeny és ha nyomom fájós is enyhén, de lehet mert mostanában edzeni kezdtem. csak attól görcsösödne? nem hiszem,:/
2012. máj. 1. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez családi téma. Sajnálom, hogy ennyire nem gondoskodtak Rólad a szüleid, hogy ez természetes volna.:S

Szerintm amire figyelni kell, az olyan csomó, aminek atapintása, mérete eltér a mellmirigyektől. Függölegesen felelmelt karral názd meg. Ha 1 héten belul elmulnak apnaszaid (fájdalom), vagy vándorol, akkor azok lesznek, amiket korábban írtam, és nincs ok aggodalomra. De megnézetheted ultrahanggal.

2012. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaid. megjegyzem, a szüleim/anyámmal élek tökéletesen gondoskodnak rólam. én vagyok olyan aki nem szeret megbeszélni semmit ilyet itthon.:)
2012. máj. 1. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2012. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!