Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka? Több, mint...

Mi lehet az oka? Több, mint fél éve szedek fogamzásgátlót, eddig mindig, napra pontosan jött meg, viszont az utolsó 2 hónapban egy nappal korábban.

Figyelt kérdés
Alapvetően ez nem lenne baj, ha nem péntekre esne. Mert eddig mindig szombaton jött meg. Valakinek valami hasznos ötlete? Stressztől, vagy mitől lehet ez?

2012. ápr. 27. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szedted a tablettát? Milyet szedsz, menstruáció alatt szünetelsz vagy akkor is szeded?
2012. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy rendszeresen szedem, Symiciát egyébként. És igen, tartok 7 napos szünetet vele, mint ahogyan azt kell is...

Viszont nemrég volt egy kis megfázásom, antibiotikumot szedtem, de az előző hónapban volt. Akkor is egy nappal korábban jött meg, gondoltam az antibiotikum és a fogamzásgátló együttes szedése miatt. Lehet, hogy még az zavart bele ebbe a havi menstruációba is?

2012. ápr. 27. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meglehet, hogy az zavart be. És a szünet után is ugyanazon a napon vetted be, ugye? Nem toltad el?
2012. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem toltam el, nekem ez így volt a tökéletes eddig is, hogy szombaton reggel megjött. De nem örülnék, hogyha ezentúl pénteken jönne meg... remélem ez csak most van így
2012. ápr. 27. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el az útmutatót, lehet irnak erről
2012. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!