Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem merem feldugni a...

Miért nem merem feldugni a tampont?

Figyelt kérdés
úgy érzem, ha elkezdeném felnyomni, akkor fájna, pedig mindent jól csinálok elvileg, mert anya is segít
2009. jún. 21. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fájna!

A női hüvely úgy van kitalálva, hogy nagyon tud tágulni.

Ne félj kisérletezni.

Én is vagy 5ször álltam neki anno 11 évesen mire egyszer feltettem úgy, hogy már kényelmes is volt ;)

Vegyél egy mély levegőt mielőtt felhelyezed, az ellazítja a hasi izmokat és könnyebb felhelyezni.

2009. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz, amikor már megjött és tedd fel az egyik lábadat egy székre v. kád szélére v. a wc-re. Mini méretet vegyél, azzal próbálkozz. Nem elég a hüvelybemenetig feldugni, mert ott még kicsúszhat és kellemetlen érzés is, hanem még kb. 1-2 cm-nyit kell tovább tolni, hogy kényelmes legyen.
2009. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a kérdésed alapján biztos nagyon fiatal vagy, de azért mondom, hogy a tampont sokkal könnyebb felhelyezni, ha már szeretkeztél, mert akkor felszakad a szűzhártyád, de már ez előtt is képes a hüvelyed egy kisebb méretű tampon felhelyezésére.

egyébként pedig a hüvelyed felső részében egyáltalán nincsenek érző idegek, ezért nemhogy nem fáj, hanem ha megfelelő helyre tetted, akkor egyáltalán nem is érzed a tampont.

egyébként én is soxor próbálkoztam mire végre sikerült, mert először valóban kellemetlen érzés, de csak lazíts és nyugi!!!!menni fogXD

2009. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15 eves vagyok...ugyh nem vok ehhez annyira fiatal.:)

de nagyon tartok a tampontol.nem tom miert.

2009. jún. 29. 08:47
 5/5 anonim válasza:
akkor használj betétet:)
2012. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!