Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, néha fáj picit, és...

Viszket, néha fáj picit, és mintha fel lenne dagadva, és piros lenne odalent. Fehér anyag is van ott. Mi ez? :S

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyulladás. Gondolom sejted, hogy nőgyógyászhoz kell menned ezzel a problémával, mert magától nem múlik el.
2012. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hozzátenném hogy nincs kapcsolatom szoval maszturbálni szoktam csak.. kezet is mindig mosok.. az immunrendszerem gyenge... most szedjem a vitaminokat aztán jobban leszek vagy valami..? Nőgyógyászhoz nem nagyon szeretnék elmenni.. :s
2012. ápr. 21. 18:45
 3/8 A kérdező kommentje:
ja hát igen.. és nem nagyon akarom:S
2012. ápr. 21. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy,de ha még általános iskolás lennél akkor gondolom tudom a lányoknál van fehér folyás ami a hüvely tisztulását szolgálja,ez lehet fehér néha sárgás színű,utóbbi azért mert nincs modunkban gyakorta tisztasági betét cseréjére és ahogy megszárad sárgássá válik.


Ha a folyás szaga(minden testnedvnek van szaga),állaga megváltozna(pl összeállód ez a folyás,sűrűbb éppen stb sok féle lehet)akkor előfordulhat hogy gombás fertőzés lépet fel.A kipirosodás is gyulladás,akár gombásodás jele.


Van hogy magától pár hét alatt helyre jön és vény nélkül lehet canesten combi kenőcsőt,hüvely kupot és egyéb gyógyszert venni.


Ha viszont nem lesz javulás akkor menjél el vele orvoshoz,addig maradhat a vény nélküli gyógyszer.

2012. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többségünknél más színű eleve a bőrünk ott,van akinél pirosas színű a bőrszín ezt azért még le akartam írni.Meg hiába van a higénia bárhol bármitől elkaphatunk fertőzést pl úszodába is össze lehet szedni,a mozsdók ajtaját iskolákba is ezren megfogják,hiába modos meg a kezed amikor közben a kilincset is ki kell nyitnod és már is ott vannak a bacik,sokszor meg jobb ha inkább otthonról hozott zsepit használsz nyilvános helyen wc után,hisz amit beraknak wc papírt leeshet a földre,amit simán felraknak,ki tudja hányan fogták meg stb.
2012. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm. :) Am. 17 vagyok, úgyhogy fehér folyás szerintem nem lehet. Azt hiszem várok picit hát ha elmúlik, mert régen már volt hasonló, de nem piszkáltam, úgyhogy el is múlt. Szaga nagyon nincsen.. Inkább fáj ha megvakarom... úgyhogy ink. nem piszkálom.
2012. ápr. 21. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyászhoz nem szeretnél menni, akkor ki sem kellett volna írni a kérdést, mert csak az doki az egyetlen megoldás a bajodra!
2012. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha semmiképpen nem akarsz nőgyógyászhoz menni, akkor legalább készíts kamillás ülőfürdőt, hogy azért valamit tegyél. Utóbbi nem árthat semmit. De ha nem múlik el, akkor menj el nőgyógyászhoz, mert nem jó halasztani.
2012. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!