Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt május 5 én egy abortuszom...

Volt május 5 én egy abortuszom rendesen meg is jött 30a napra elkezdtem szedni a lindiynette 20 de 5 nap után abba hagytam mert nagyon erős vérzésem volt mist már 13 napja vérzek hol nagyon hol meg semminyire szinte mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, mert 2 hét vérzés nem normális.
2009. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem kellett volna abbahagynod a gyógyszert. Benne van a tájékoztatóban is, hogy okozhat várzást, ami természetesen nem jelenti azt, hogy természetes. Épp ezért el kell menni nőgyógyászhoz, aki valószínűleg felírt egy gyógyszert, amitől 3 napon belül elmúlik. Vagyis legalábbis nálam ez így működött.


De egyébként ezt a gyógyszer dolgot nagyon megoldottad, mert ha újból el akarod kezdeni, 5 bogyóval kevesebb lesz, az pedig nem éppen jó... Tehát mehet a levél a kukába.

2009. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat délután voltam orvosnál irt fel vérzés csillapítót meg el ködöt a laborba
2009. jún. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!