Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy tavaszi hajhullás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

a neten mindenképpen...

egyébként úgy gondolod, érintve vagy és ezért kérdezed?

2012. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy azért!

Nem írtam ki, de nekem kb. egy hete hihetetlenül hullik a hajam. Ha végighúzom rajta a kezemet,maroknyi hajszál hullik ki. Nagyon aggódom.

2012. ápr. 6. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal és ősszel hullik a hajam. Ez természetes velejárója a hajnak. Nem mindenkit érint, de ha téged pont igen, akkor nem kell megijedni. Én ilyenkor nem váltok sampont, mert rájöttem, hogy semmi sem használ. Kb 2-3 hét múlva elmúlik.
2012. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

"_Napi_ 100-150 hajszál kihullása normálisnak tekinthető"


Rövid hajnál nem is nagyon veszi észre az ember hogy mennyi mert simán lemegy a lefolyón, viszont ha hosszúra van hagyva akkor az a 100-150 hajszál szép nagy csomót tud alkotni...

Szerintem a fenti számot sem kell szigorúan venni, mert eltérhet egyénenként, van akinek több, van akinek kevesebb...


Másik hogy hány éves vagy, ezenkívül függ a génektől is...

2012. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja ha _maroknyi_ akkor már sokáig nem lesz vele gondod :D
2012. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!