Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? (több lent. )

Mi ez? (több lent. )

Figyelt kérdés
Már 1 hete minden nap észreveszem, hogy a puncimban ilyen fehér túrós trutyi van. Először a fehérfolyásra gondoltam, de az nem bent van a puncimba, hanem a bugyimba. Volt már valakinek ilyen? Tudjátok mi ez? Ja, és 13 éves vagyok.
2012. ápr. 5. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínű gomba, kezeltetni kell.
2012. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elkaptál valamit, irány az orvoshoz.
2012. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ez komoly??? :( NEE.

Anyunak hogyan mondjam el? :( Nagyon meg vagyok ilyedve.

2012. ápr. 5. 17:22
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy néha azt érzem, hogy bemegy, ilyenkor mindig kimegyek wc-re, és látom, hogy nem ment be, csak az a trutyi van ott.
2012. ápr. 5. 17:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Kvázi ennyit mondj, hogy milyen tüneteid vannak, meg vagy ijedve és segítsen.
2012. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Először is: Csíp? Viszket? Bűzös? (Egy kis szaga van,mert testnedv.) Ha halszagú,orrfacsaró akkor van gond. De elárulok valamit: a fehérfolyás nem a bugyidból jön,hanem a puncidból!!! Vagyis a puncidban is benne van. Anyukádnak ígyis-úgyis,szólnod kell,valahogy így: Anya,megnéznéd folyásom? Majd meglátod mi lesz! Ha valami van,írj! :)
2012. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert ha nem kezelik, akkor nagyobb baj is lehet!
2012. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj. A fehérfolyás a hüvely öntisztulása persze, hogy van a puncin belül is. Ha nem más a szaga, állaga színe, mint máskor szokott lenni, akkor nem kell aggódnod:)
2012. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A 06:56-os vagyok. Tényleg csak akkor van baj, ha rossz szagú a folyás, túrós, nem fehér vagy átlátszó, és persze nem viszket, vagy nem csíp a puncid. A folyás a puncidban is van, mivel onnan jön ki! Szerinted hogy kerül a bugyidra???
2012. ápr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem viszket, nem csíp. Ilyen fehér színű. Akkor ez csak fehér folyás? :)
2012. ápr. 6. 08:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!