Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Colpo Cleaner jódos (és a...

A Colpo Cleaner jódos (és a laktózos) irrigálóját használhatom ha menstruálok?

Figyelt kérdés
Gombát szeretnék vele "irtani", de lehet, hogy mostanában megjön... :(
2009. jún. 14. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Amikor megvan a mensid, akkor TILOS irrigálni, de ha még előtte vag, akkor nyugodtan. Ha a gyógyszertárban veszel tejsavat és azt higítod, gomba ellen hatékonyabb. Dokitól mit kaptál a gombára?
2009. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dokihoz már lassan egy éve járok hüvelygombával, felírt már mindenfélét. Nem csak úgy a vakvilágba kezelem magam ezzel a jódtablettával.


Nézd, ezt a kérdést is én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__27047..


Most szedem a grépfrútmagcseppet, és mellette gondoltam kipróbálom a jódos irrigálást, mert van akinek ez jött be. Erre a hétre már sajnos nem kaptam időpontot a nőgyógyászomtól, azért írtam ide ki a kérdést. És már csak 2 hetem van, aztán megyek külföldre. Úgyhogy szorít az idő...

2009. jún. 14. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki az előző kérdésednél utoljára írt! hidd el a jódos nem iagzán jó,én is szenvedtem gombában,de mikor a dokim a jódosat irta fel,teljesen borult minden és 2hétig jártam vissza mert nem mult el.nem lett tőle jobb,nagyon erős a jód és kimar teljesen,pedig utána én is irrigáltam tejsavassal.mensi alatt nem szabad használni!
2009. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: a jódos nekem sem jött be, de a patikás tejsav helyrehozott. Időnként újra előjön (sokat járok úszni), de a tejsavas irrigálás mindig helyreteszi, de 3-4 havonta én sem úszom meg a dokit.
2009. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát most még a mensim előtt azért irrigálok jóddal, utána meg maximum veszek tejsavat. De már nagyon szorít az idő, meg kell gyógyulnom! :(


A tejsavassal meddig és milyen gyakran kell irrigálni?

2009. jún. 15. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tejsavval jobban jársz, jód mindent kiírt, még aztis ami kell h ottlegyen. vagy visszatelepítés javasolt, vagy inkább a tejsav. barátságosabb
2009. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ma megjött a mensim, eddig jódossal csináltam, és bevallom, nekem nem nagyon csípte, tehát nem volt vele problémám! De most vettem a gyógyszertárban tejsavat, a hölgy "csinálta", csak sajnos olyan lüke voltam, hogy azt már elfelejtettem megkérdeni, hogy milyen arányban kell higítani. Nem tudtok nekem segíteni? És milyen gyakran kell vele irrigálni? Please, help! :(
2009. jún. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!