Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok és januárban...

15 éves vagyok és januárban volt az első menstruációm. Nem késői kicsit?

Figyelt kérdés
És még mostanra sem "igazi" nem tiszta vér , és csak 2-3 napig tart. Lehet az a gond h mindennap edzésem van ? ezért is jöhetett meg később és még mostanra se állt be normálisan?
2012. márc. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
normális..akik sportolnak, azoknak később jön meg...nekem 11 évesen jött meg, most 15 vagyok..unokatesóm 16, még mindig nincs meg neki..ne aggódj, inkább örülj neki.. :)
2012. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha majd 18 éves korodig nem jön meg csak akkor kell majd aggódni, hisz akkor valami betegség lehet az oka, de mivel még csak 15 vagy akkor semmi gond sincs
2012. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem késői...És kb 1-2 év kell,hogy rendszeres legyen. És mit értesz azon,hogy nem igazi vér? 15 évesen tudnod kellene,hogy az,amit menstruálsz az a méhfaladról a váladék,amelynek csak egy kis része igazi vér...Az,hogy 2,3 napig tat az sem baj. Lehet,hogy majd ha beáll akkor is csak ennyit fog tartani. Nekem is 3 nap az egész,és vége,igaz nekem 3 hetente megjön. Én 11 évesen kezdtem:))...Örülj,hogy megspóróltál 4 év szenvedést.
2012. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális. Ha 18 éves korodig nem jön meg, akkor van baj, addig mindegy, hogy mikor.
2012. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális vannak akik nem annyira fejlettek azoknak később jön meg de vannak akik fiatal körukba is már eléggé fejlettek azoknak már 9-10 éves korába is megjöhet..... na mind1 a válaszom nem késő
2012. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!