Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha alhasi fájdalommal megyek...

Ha alhasi fájdalommal megyek UH-ra, akkor milyen UH-t végeznek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Először vszínűleg hasi csinálnak, aztán ha indokol, akkor hüvelyi is.

Nekem mikor fáj a hasam, akkor a sürgősségiről rögtön küldtek UH-ra, ott látták, hogy petefészekciszta, és küldtek á a nőgyógyászatra, ott meg csináltak hüvelyi UH-t is.

Ha nem vagy szűz, nem tudom miért parázol. Semmi extra, nem fáj...

2012. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok szűz, csak nehezen bírom h ott...

Én már 3 hete várok az időpontra :S

2012. márc. 24. 18:32
 13/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem fájt, mondjuk nem tudtam meg semmit, de hát ez van :S (ebből kiderül, hüvelyit csináltak, amit tudhattam volna előre is, ha tudom hogy mit jelent a TV...)
2012. márc. 26. 19:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Hehe:) Transvaginalis:)

De miért lett lepontozva a válaszom? Vki nagyon elemében van. Remélem ez a legnagyobb öröme.

2012. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nemtom, én pozitívra értékeltem.

(hogy őszinte legyek, kicsit be vagyok szarva, mert még mindig nem tudják h mitől fáj, úgyh annyira nem néztem meg a beutalót, utólag én is rájöttem a jelentésére. Ott nem nagyon volt időm, beléptem, és már belém is tolták...Nem túl emberbaráti)

2012. márc. 26. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!