Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13. kerületben meddig van...

13. kerületben meddig van nyitva rendelő? Nőgyógyászatra kéne mennem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szegedi úton reggel 8-tól 1-ig, du 2-től 7-ig van rendelés. Két doki van, én inkább a Nyitray dr-t javaslom. Pénteken nem mindig vannak bent mindketten, előfordul, hogy az egyik rendelés elmarad. A Visegrádi utcát nem ismerem, de ott is van nőgyógyászat.
2012. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,Mitől lehet hogy görcsöl a hasam ,és késik menstruációm?Már hónap elején megkellet volna jönni.
2012. márc. 23. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes? Ha igen, csinálj tesztet. Meg hát menj el mindenképpen a dokihoz. Hétfőn-szerdán de, kedden csütörtökön du rendel a Nyitray.
2012. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen lehetek terhes .Még ma elmegyek ,mert szeretném tudni hogy most az vagyok vagy más miatt görcsölök .
2012. márc. 23. 11:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ma de Sziklai doki van, du Nyitray, de nem biztos, telefonálj oda, és kérdezd meg. Majd írj, hogy mi volt!
2012. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm ,megírom ide hogy mit mond a doki .
2012. márc. 23. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát rám a Nyitray a frászt hozta 37hetes terhesen.3x4cm cystát látott a babám veséjén aminek addig híre sem volt.Két napig tiszta ideg voltam amikor teljesen egészségesen megszületett a kisfiam.A Sziklaihoz jártam gondozásra.
2012. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én hozzá jártam terhesgondozásra, és mindig megnyugtató dolgokat mondott, még amikor talált valami zűrt, akkor is. Ezek a ciszták, tágulatok stb meg olyanok ám, hogy jönnek. mennek, nálunk is volt, hogy talált valamit, aminek egy hét múlva nyoma se volt.
2012. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek is Nyitrai mondta hogy vese tágulatok vannak a kis fiúnak ,
2012. márc. 23. 13:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Voltál? Van baba? Különben vesetágulat sokaknál van, az én lányomnál is volt, ez a doki mondta szintén, de rögtön azt is mondta, hogy mire megszületik, valószínűleg elmúlik, majd menni kell 6 hetes korában hasi uh-ra. És igaz lett, elmúlt- Agykamrai tágulatot is látott, más doki is megerősítette, de az is elmúlt mire megszületett. Sokaktól hallottam, hogy jó uh diagnoszta.
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!