Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után nem jött meg a menstruációm. EZ lehet hormonzavar?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló abbahagyása után nyugodtan várhatsz 3 hónapot, teljesen "természetes", hogy nem áll egyből helyre a hormonrendszered.
2012. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a fogamzásgátló hormonbombája megzavarhatja a szervezet normális hormonháztartását, ami akkor jelentkezik, ha abbahagyod. Ahogy az első válaszoló írta, kb 3 hónapig normális, hogy rendetlenkedik a foggátló, utána orvoshoz kell menni. Azért egy terhességi tesztet csinálj ha éltél nemi életet, nehogy az legyen a ludas.
2012. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál, meg is vizsgált, azt mondta nem vagyok terhes. A barátommal négy hete megszakításosan voltunk együtt, akkor már nem szedtem a fogamzásgátlót, azóta mindig gumival védekeztünk. De úgy olvastam, hogy a terhességet már a 2.-3. héttől látja a doki is. SZóval sztetek?
2012. márc. 26. 07:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy kaptam gyógyszert, amitől pár napon belül meg kéne jönie
2012. márc. 26. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:

a terhességet UH CSAK 6. héttől láthatja, de a 7. hét már biztosabb

vizelet tesztet csináltál már? vagy a doki csináltatott vértesztet? ha nem, akkor tesztelj egyet, mert simán terhes is lehetsz

ha negatív, akkor meg szedd be a gyógyszert, majd csak meghozza

2012. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 hét után volt egy vértesztem, de az nem mutattt ki semmit. Lehet még korai volt
2012. márc. 26. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!