Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kóros ha 14-17...

Szerintetek kóros ha 14-17 napra jön meg mindig évek óta a menszeszem és 6-7 napig tart?

Figyelt kérdés
K.b. 4 éve figyeltem föl rá mikor természetes családtervezést kezdtem alkalmazni.Kissé rövidnek érzem de ez mindig szabályosan jön létre.Dokinak nem mertem még mondani.Azóta már született egy gyerkőcöm.Szóval remélem nem klimax vagy hormonzavar kezdődik nálam.
2012. márc. 18. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"Dokinak nem mertem még mondani" ????

Miért?? Mi honnan a francból tudjuk, hogy van-e bajod vagy sem?


A doki tud csak megvizsgálni. Egyébként 14-17 nap nagyon rövid egy ciklusnak, mindenképpen kellene kivizsgálás. De hogy miért van, azt itt úgy se fogja tudni neked senki megmondani.


De nem lehet, hogy rosszul számolod? A ciklust a menzesz ELSŐ napjától számoljuk.

Tehát az egyik menzeszed ELSŐ napjától a következő vérzésed ELSŐ napjáig telik el ennyi idő?

2012. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!