Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha a hüvelyváladék sós?

Normális, ha a hüvelyváladék sós?

Figyelt kérdés
Sajnos a fogamzásgátlótól alig tudok benedvesedni, így pár napja miután fájt amikor belém rakta a párom kicsit rásegítettem a számmal. Én sós ízt éreztem a péniszén. Folyásom, viszketésem nincs. Normális ez az "íz"?
2012. márc. 18. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Az egesz eset nem normalis, hiszen veszelyes, bakterium, virus, fertozesrol eselye all fen, hiszen egy valadekot nem nyalogatni, izlelni fognak, hanem tenyeszteni laborban pl.

Ha mar igy setalgatsz a parod testen, akkor amikor a huvelyedbol kiszalt, akkor elotte tisztitani kellene a himvesszojet ahhoz, hogy a szadba vedd azt, igy mar elkerulod a lehetseges fertozes veszelyet. A vizet szoktak igy izlelni, ami lehet sos vagy edes, minden mast a laborokban vizsgalnak meg.

2012. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az előzővel, teljesen normális, amit csinálsz. :) A sós íz normális, a hüvelyszárazság viszont nem annyira, beszéld meg a nőgyógyászoddal, hogy ez a panaszod.
2012. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!