Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felrepedezett a hüvelyem. Mit...

Felrepedezett a hüvelyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megsértettem (vagy a párom) valamivel a hüvelyemet. Amit nem vettem észre. Mivel nem tudtam hogy gond van, szeretkeztünk másnap, és akkor éreztem, hogy fáj aktus közben. Olyan mintha súrolt volna, mintha száraz lettem volna. Akkor biztosan jobban megsérült.


Ekkor néztem meg magamat, hogy mi ez?


A hüvelybemenetnél(belül) a hüvelyfalam fel van több helyen repedve és pecsételve vérezget is(minimálisan, éppen hogy látszik valami barnás vér). Járt már valaki hasonló helyzetben? Hosszú hétvége van, hétfőig kell várnom, hogy nődokit felhívhassam. Addig jó ötlet betadinozni? Vagy mit tegyek? Mire számíthatok? Elmúlik magától? Hamarosan menstruálok, tampont nem merek feltenni...


Volt már valaki ilyen helyzetben?

Kérem csak értelmes emberek írjanak!


22/l



2012. márc. 15. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be ügyeletre.
2012. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jön ez helyre magától?
2012. márc. 15. 20:44
 3/3 anonim válasza:

Menj be az ügyeletre, ott megmondják, hogy elmúlik-e magától vagy nem, de nincs értelme evvel vacakolni, mert, ha nem múlik el magától akkor csak súlyosbodik...

Betadine az meg külsőleg alkalmazandó, ez meg belsőleg lenne, úgyhogy inkább ne.

2012. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!