Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól lehet fehér...

Fogamzásgátlótól lehet fehér folyásom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Belarát szedek 4 hónapja (lassan kezdem az 5. havi adagot). Híztam egy kicsit, a mellem is nőtt (ami nem is baj :)), de a hízásnak nem örülök és az orvos azt mondta, hogy ez csak vizesedés és majd elmúlik. De nem akar! A másik problémám pedig az, hogy néha van nagyon enyhe alhasi fájdalmam, ami nem tart tovább 2-3 percnél, és fehér folyásom van régóta, és a párom azt mondja, hogy az íze is keserű, ezért már nem nagyon szereti csinálni orálisan. :( Ennek nem örülök, mert csak úgy tudom elérni az orgazmust... :( Szerintetek mit tegyek? Mondtam az orvosnak, hogy mi van, de azt mondta a hízás is majd elmúlik, lemegy a felesleg...stb. és hogy jó lesz ez a gyógyszer. De hát nem tudom! :( Ti mit tennétek?
2009. jún. 11. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
abbahagynám a tabletta szedését, ha a helyedben lennék, és csökkenteném az együttléteket a párommal! szavaidból úgy vettem ki, olyan természetesnek veszed, hogy együtt legyél a barátoddal, mint az evés...
2009. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mást nem, telefonon kérd ki egy másik orvos véleményét, hogy mit szól hozzá.

Illetve tudom ajánlani online Dr.Hamvas Ferencet

[link]

Kicsit meredek a pali stílusa néha de megmondja a véleményét!

S bár egyszer berágtam rá a stílusa miatt, amúgy sajnos igaza volt.

Tedd fel neki a kérdésedet, írj le mindent részletesen, kb. 23 óra körül szokott online lenni s akkor válaszolgat.

2009. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: köszönöm a hasznos választ!

Elsőnek pedig: szerintem nem olyan kérdést írtam ki, ahol az együttléteink számáról szeretnék választ kapni! és amúgy is semmi közöd nincs ahhoz, hogy én mennyit szeretnék együtt vele lenni, ez a saját dolgom, és ennek az egésznek ehhez semmi köze! és a gyógyszer szedését meg nem fogom abbahagyni, mert NEM szeretnék még 19 évesen teherbe esni! tudod létezik olyan, hogy felelősség! És én igenis igyekszem felelősséggel szeretkezni, mert nem akarok abortuszt! szerintem érthető...na mindegy...

2009. jún. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!