Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kezdenek menstruálni a...

Miért kezdenek menstruálni a nők egyre korábban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A sok vegyszer miatt , a megevett húsban lassan több antibiotikum van mint 1 szem tablettában. A vízből is elég nehezen tudják kivonni a gyógyszereket. Régebben volt hír , hogy a fogamzásgátlók miatt megnőtt a vízben mérhető hormon tartalom.
2012. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ma már husisabbak a lányok, mint régen.

Az én gyerekkoromban, pedig nem volt túl régen, 20-25 éve a legtöbb lány vékonyka volt. Most meg azért van rajtuk rendesen "husi". Vagyis háj pontosabban...

2012. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16:58 : Ennek mi köze a menstruációhoz?
2012. márc. 13. 17:00
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!


Az a köze hozzá, hogy 50 kg alatt nem menstruál senki! Ugyanis kell a testnek tartalék, hogy egyáltalán fel tudjon készülni arra, hogy esetleg egy fogamzás bekövetkezik. Soványan erre nem kész a test, ezért nem is indul meg a peteérés, és a menzesz.

2012. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A zsírszövetek is termelnek hormont.

Köztudott dolog, hogy a ducibb lányoknak jön meg nagy átlagban hamarabb a menzeszük.

2012. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

A jóléttől.

Ahogy haladunk előre a korral, úgy esik minden az orrunk elé és kapunk meg mindent könnyebben. Régebben a nők/lányok kőkeményen dolgoztak kicsi koruktól és nem volt ilyen mennyiségű étel, ilyen minőségű eü ellátás mint most.

És ez az időszak csak egyre korábbra fog tolódni.

2012. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 éves voltam mikor megjött,26 éve. 35 kg voltam...nem 50!
2012. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

ez az 50 kg nem igaz

akkor nem jön meg a menzesz, ha valaki a saját testmagasságához és alkatához képest túlságosan lefogy, de ez minden nőnek más kg, nincs egy univerzális kg határ ami alatt nincs menstruációja senkinek

2012. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En csak akkor voltam 50 kg folott mikor terhes voltam, azonkivul soha az eletemben, es 16 eve rendesen menstrualok.... ennek tenyleg nincs koze konkretan az 50 kg-hoz.....
2012. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez baromság hogy 50 kg alatt nem , tesóm , barátnőim 50 alatt vannak mégis meg szokott nekik jönni ....
2013. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!