Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, mit fog csinálni...

Nagyon félek, mit fog csinálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

szóval a mai napon megyek nőgyógyászhoz,sajnos van két szemölcs a nemi szervemen,nem is nagyon értem mitől mert két éve vagyunk együtt a párommal és senkivel nem voltam rajta kívül.(ő sem csalt meg )

félek,mit csinálnak ezekkel a szemölcsökkel?

fájni fog?

és a rákszűrés?még nem voltam sosem...:S

19L


2012. márc. 12. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy szemölcsöm, fagyasztással szedte le a doki, nem volt éppen kellemes, de túlélhető :) A rákszűrés meg 3 perc, és nem fáj egyáltalán. No para!
2012. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:) remélem én is túlélem:)

és ezek a szemölcsök mikor múlnak el?meddig nem lehet szeretkezni?

2012. márc. 12. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A szemölcs HPV-től van.

Ha a párod előtted volt mással, akkor simán elkaphattad. Férfiaknál gyakrabban tünetmentes.

2012. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nekem azóta nem újult ki. Javasolt az immunrendszert erősíteni. Lehet szeretkezni akár rögtön, de a szemölcsök helye kezdetben érzékeny lesz. Ha egyáltalán eltávolítják, van orvos, aki ecseteléssel meg hasonlókkal kezeli, de szerintem az hosszadalmasabb.

Egyébként az emberek 80%-a fertőzött HPV-vel, és nemcsak nemi úton lehet beszerezni.

2012. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

le fogják ecsetelni,de csak két hét múlva mert valami gyógyszert adtak mert belülről be van gyulladva valami:S

2012. márc. 12. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!