Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlt el időre a mensesem,...

Nem múlt el időre a mensesem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Fogamzás gátlót szedek és már 3 napja szednem kéne a következő levéllel, de nem múlt el, csomók jönnek belőlem, fájdalmam nincs hál'Istennek.

Tudom, hogy a legutolsó az egészségügyi küret, de létezik előtte más megoldás is?

37 vagyok. Volt már valakinek ilyen problémája? / Valaki nyugtasson meg, mert komolyan pánikszerű félelmem van.


2012. márc. 11. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

1. "már 3 napja szednem kéne a következő levéllel"

Mi az, hogy kellene? Ha letelt a 7 nap szünet, akkor akár van vérzésed, akár nincs, el kell kezdeni a következő levéllel. Ez a tájékoztatóban is benne van.

Ha nem kezdted el 3 napja, akkor most már ne is kezdd, hanem ezt a hónapot hagyd ki.


2. Az orvos tud adni vérzéscsillapító gyógyszert. Azért eü küret nem hiszem, hogy lesz belőle. Én pl. Ergam cseppet kaptam, mikor nem akart elállni a vérzésem, bár az nem tabletta mellett volt.


3. Az orvosom 35 felett már nem igen ír tablettát. Neked is el kellene gondolkodnod vmi hormonmentes megoldáson.


Ne pánikolj, hanem fordulj orvoshoz. Nem kell rögtön rémeket látni, vszínűleg ad vmi gyógyszert és elmúlik.

De tényleg sürgősen menj orvoshoz.

2012. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ergam cseppet nem hiszem,hogy felír, mert magas a vérnyomásom, és az érszűkítő, tehát emeli a vnyomást.

Igen, elgondolkodtam már a hormonmentesen, lehet hogy spirál lesz belőle, de annyira idegen nekem...

Holnap elmegyek dokihoz.

Köszi mégegyszer.

2012. márc. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!