Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor, ha valami...

Mi van akkor, ha valami "kinőtt" a hüvelyemből?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy a hüvelyemből fehér színű "valamik" (talán kettő) nőttek ki. De nem tudom mi lehet ez. Találkozott már valaki valami hasonlóval? A nőgyógyászom csak három hét múlva tud fogadni.

2012. márc. 9. 19:10
 1/7 anonim válasza:

Nem kell annyit kufircolni :-)) Viccen kívül, vagy menj el egy másik szakorvoshoz, mondjuk a legjobb ha a Hovéd Kórházba mész, ha Budapesten laksz, azok nagyon kenik vágják a témát, szinte minden gyógyászati területen. Engem egy skorpió csípett meg, 2009-ben, mondjuk az újjamon és se perc alatt tudták, mit kell vele tenni és milyen oltást kell adni. A Honvéd Kórház nagyon jó hírben van és modern felszereléseik vannak. Megbízhatsz bennük nőgyógyászati téren is.


Jobbulást és vigyázz máskor a nyuszidra! :-)

2012. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem viszket vagy nem ég? Nem lehet hogy valami gomba?
2012. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Látatlanban nehéz, de nehogy felrakj képet!

Lehet fibroma, de lehet HPV fertőzés is, chondyloma. HPV= human papiloma virus, azaz emberi szemölcs vírus. A méhnyakrák és egyéb rákok kialakulásában is nagy szerepe van. HPV tipizáltasd is a dokidnál. Van rá ecsetelés, kezdetben inkább azt próbáld ki, ha nem jönne be, akkor fagyasztás, cryoterápia az eléggé eredményes, a leégetést többen használják, de árthat is.(Saját tapasztalat.) Sok muffdoki lekuxxxvázza a nőket emiatt, pedig nem csak nemi úton terjed. A gumi pedig nem véd ellene. Menj el más dokihoz, hogy ne terjedjen el! Ne félj, de a beavatkozást, ha nem ecsetelőset írnak ki, akkor csak a saját dokiddal csináltasd meg.

2012. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szemölcsre tippelek.
2012. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat.

A kufircolással kapcsolatban, már vagy 9 hónapja nem voltam senkivel.

Ennek ellenére lehet egy régebbei dolog is, caak most vettem észre, vagy most vált láthatóvá. Nem fáj, nem ég, nem viszket. Semmi. Ha megfogom nem is érzem. Úgyhogy tényleg nem értem mik lehetnek azok. Majd a nődoki megmondja, de nagyon félek, hogy rosszat fog mondani.

2012. márc. 13. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
ne félj csak menj el ! csak arra gondolj, hogy minden rendben lesz! :) egyszer volt egy cisztám és azt mondta a nőgyógyász, hogy ez vagy kiürül magától vagy ha nő, akkor meg kell műteni :( és folyamatosan mantrázgattam magamnak, hogy engem nem műtenek meg engem nem műtenek meg :) és vissza mentem és minden rendben volt :) lehet amúgy is rendben lett volna, de azért inkább gondolkozz pozitívan! :)
2012. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 3/6 vagyok. Ne félj már ennyire. HPV-s szemölcs lesz chondyloma vagy csak egy nyavajás fibróma. Csak ne piszkáld, ne terjedjen szét. Nyugodj meg, a nők nagy százaléka átesik ilyenen élete folyamán. Nem kell kufirc se hozzá! Gumival is elkaphatod
2012. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!