Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell használni a tampont?...

Hogy kell használni a tampont? Milyen méretet választjak? Meddig kell fekrakni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Első alkalommal a legkisebbet vedd, a minit. A dobozban minden részletesen le van írva, rajzolva, azt olvasd át és nyugis körülmények között, amikor nem zavar senki, akkor kísérletezz vele.

Akkor raktad fel elég mélyre, ha egyáltalán nem érzed hogy ott van.

2012. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.köszi :))

Akkor is mini kell ha már régóta,nemi életet élek?

Igaz hogy ha nagyon felrakom,akkor felcsúszik a méhembe és csak nőgyógyász tudja kiszedni? Sok mozgástól ki eshet(pl:futás,sportolás)?

2012. márc. 9. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

"Akkor is mini kell ha már régóta,nemi életet élek?"

Azzal a legegyszerűbb, mert picurka, és gyakorlatlan kéznek könnyebb a felhelyezés. Az első, erősebben vérző napokban érdemes próbálkozni, mert ugye akkor könnyebben csúszik.


"Igaz hogy ha nagyon felrakom,akkor felcsúszik a méhembe és csak nőgyógyász tudja kiszedni?"

Ezt én kizártnak tartom. Nem tud felcsúszni, a méhnyakon is át kellene jutnia, az meg ha annyira nyitva lenne, hogy egy tampon átférjen rajtam, már régen baj...


"Sok mozgástól ki eshet(pl:futás,sportolás)?"

Ha elég magasan van, akkor nem megy az sehová. Rácuppan a nyálkahártyára (szerintem amúgy pl e miatt nem is valami egészséges a használata, de ez az én véleményem), és ahogy telik, egyben meg is duzzad (próbáld csak ki, tegyél vízbe egy tiszta tampont, meg fogsz lepődni, hogy megdagad). Csak ha nagyon tele van, akkor érezheted esetleg hogy olyan mintha jönne lefele, de kiesni nem tud, nem fog.

2012. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaidat.Roppant hasznosak voltak :)))
2012. márc. 9. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj tampont, mert roppant egészségtelen.
2012. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!