Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Latni fogjak ezek alapjan a...

Latni fogjak ezek alapjan a fajdalom okat? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Mehszajam nagyon faj ha parommal szeretkezem es benyomja teljesen a peniszet. Mar 6nogyogyasznal jartam-mind sztk-s- de szerintuk nem kell megvizsgalni egyszeruen csak nem vagyok tul izgatott es szaraz lehet a huvelyem... Tehat meg semmivel es senki nem vizsgtak meg!!! Igy egy volt fizetos orvosomhoz megyek vissza aki 1orat se sajnal es rendesen megvizsgal mindent elmond. Eddig penzem nem volt ra illetve itt nekem azt mondtatok hogy az sztk-okkal nincs baj. De hat annyinal jartam:(

Aprilis 3.-ra kaptam idopontot- jo orvos rengetegen jarnak hozza!

A kerdesem az lenne: hogy kitudjak deriteni muszerekkel vagy barmivel hogy miert faj a mehszajam? Olyan a fajdalom, mint mikor begyullad a labujjad oldalt, begennyesedik es elkezded nyomkodni erosen. Pont ilyet erzek. Valami gyulladt resz lehet.. Mivel vizsgaljak az ilyet?


2012. márc. 1. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed hogy nem hagyod annyiban és elmész másik orvoshoz.

Ha rendesen megvizsgálnak akkor meg fog nézni tapintással, szemmel és hüvelyi ultrahanggal is.

Nem mindenhol van uh készülék, de szerintem csak olyan orvoshoz érdemes menni akinél van.

2012. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg csinál rákszűrést is biztos!

Egyébként túl nagy a párod pénisze esteleg?

2012. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
milyen értelemben nagy? vastagság, hosszúság? előző 2 párkapcsolatomban is elég nagy szerszámmal rendelkeztek, és soha nem fájt. Vele is szeretkeztem rendesen mint mindig, és egyszer csak úgy megfájdult, hogy 1 hét alatt 1-2x szeretkezünk... 20 évesen... és együtt élünk. Elegem van, de áprilisban fény derül mindenre. De a méhszájat mivel szokták vizsgálni? mert hüvelyultrahanggal semmit sem lát, a gyulladást azzal nem veszi észre... Mivel nézik/vizsgálják a méhszájat?
2012. márc. 1. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Vesznek le róla kenetet(vagy hogy mondják)és azt bevizsgálják!

Egyébként lehet méhszájsebed is,csak azt nem értem,hogy eddig hogy nem vették észre!

A méhszájat megszokták nézni,kézzel megtapogatják,szerintem uhun is látszik,mert még terhes voltam,sokszor nézték nekem azzal is!/de lehet,h tévedek/

2012. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még annyit,hogy az ex pasimank nagy szerszáma volt,amikor rendesen benyomta,nekem is fájt,kellemetlen volt!

A férjemnek normális mérete van,sosem fájt azóta!

2012. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!