Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak még 1 hétig?

Mit csináljak még 1 hétig?

Figyelt kérdés

Február közepén sárgás folyásom volt,édes-savanyú szagú,volt még itthon Klion hüvelytablettám 6 db,gondoltam azt elhasználom,hátha segít(már korábban is használt).Szombaton használtam el az utolsót,azóta sárgás-zöldes,krémszerű,savanyú szagú folyásom van még mindig,és viszket,és ég is.

Jövő hét csütörtökön megyek nőgyógyászhoz,előbb nem kaptam időpontot:(

Van itthon 1 db Vitagyn C hüvelykrémem,meg Canesten.Vagy mit használjak addig,hogy kicsit jobb legyen?

nem élek nemi életet.


2012. febr. 29. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Holnap szépen sétálj be az ügyeletre! Bakteriális fertőzésed lehet, vagy trichomonas, erre utal a folyás állaga. Ezzel pedig nem szabad várni, mert nem olyan, mint a gomba. Az SZTK-ban is mindig fogadnak sorom kívül akut esetben. Nos ez éppen ilyen. Ne légy gátlásos, mert az egészséged látja a kárát. A canesten erre nem jó, nem fog rá használni. Holnap délelőtt doki, addig ne csinálj semmit.

A betadine hüvelykúp egyébként használna, sőt recept nélkül kapható, de annyira drasztikus, hogy utána nem bizti, hogy visszaáll a hüvelyflóra normálisan.

2012. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A héten már semmiképp nem tudok orvoshoz menni.Meg a nő is mondta,hogy ez a legkorábbi időpont ami tud adni.Esetleg hétfőn el tudok menni.

Ha vennék betadine hüvelykúpot és azt használnám jövő hétig?

2012. febr. 29. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elhanyagolt bakteriális fertőzés súlyos összenövéseket, krónikus gyulladást okozhat, amitől később nem lehet gyereked, vagy csak nagy kín keservvel. Ez alapján döntsd el, hogy mennyire fontos a dolog. Te tudod én biztos nem várnék. A Betadinet is végig kell "szedni", de totál kiírtja a hüvelyflórát, aminek a végső eredménye még több fertőzés. Te tudod, mit vállalsz...
2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!