Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 22 napja nem jön meg....

Már 22 napja nem jön meg. Csináltam tesztet is, de nem tudom, hogy mit tegyek? Fontos. Sokan írjatok.

Figyelt kérdés

17/lány.

Enyhén felfáztam a hónapban. Van barátom és kb. Heti 2x óvazerrel szeretkezünk. Aktus után mindig fújunk bele levegőt, hogy nem-e sérült meg valahol. Az elmúlt időkben semmi gond nem volt. De valamiért mégsem jön meg. Nem menstruálok rendszeresen, de 3-5 nap késésekkel max. mindig megjön. Csináltunk tesztet, mert féltünk, de nem vagyok benne biztos hogy negativ. A tájékoztató azt írja, hogy ha egy kicsit is halvány a csík, akkor a teszt pozitívnak tekinthető és ha a fény felé fordítom akkor egy nagyon kicsit lehet látni valami, de ez lehet hogy akkor is ott volt amikor a teszt még érintetlen volt. Nem tudom mit csináljak! Valami ötlet, tapasztalat?...köszönöm!


2012. febr. 25. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, csak ő tudja megmondani, hogy terhes vagy-e.
2012. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj még egy tesztet, majd menj el dokihoz!

-Bocsi,de ezt a szitut meg nehezen tudom elképzelni,amikor aktus után levegőt fújtok az ondóval telt óvszerbe,pfhuuu!

2012. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Vegyetek még egy tesztet (néhány nap múlva) és használjátok.

2. A menstruáció a felfázásod miatt is késhet/kimaradhat (a késés miatti stressz okán pedig még tovább csúszhat).

3. A felfázás miatt nőgyógyászhoz is fordulhatnál, ahol kérhetnél terhességi tesztet, ha még nem biztos.

2012. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem egyszerűen kimaradt valamiért kb. ilyen idősen. De szerintem is vegyél még egy tesztet.
2012. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor mégis miből állapítod meg, hogy volt-e baj az óvszerrel vagy sem?:) holnap csinálok még1 tesztet!
2012. febr. 25. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizzel töltöd meg ;)
2012. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb az óvszerbe vizet engedni de ti tudjátok.

Illetve ne élvezzen el a pasid.

2012. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
terhes vagy meny abortuszra
2012. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!