Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesz alatt hüvelygomba...

Menszesz alatt hüvelygomba kezelés?

Figyelt kérdés
Szombaton megjött a menszeszem, éjszaka már nem tudtam aludni, annyira viszketett a hüvelyem. Volt már ilyen, hónapok óta el-el tűnik, aztán előjön a kínzó viszketés, de csak rövid ideig, és elmúlik. Most menszesz alatt folyamatosan!! Egyszerűen megörülök, borzalmas, aludni sem tudok, sőőt... Canesten combit menszesz alatt nem lehet használni, eddig meg nem használtam, mert nem volt olyan vészes. Mit tanácsoltok, mit tegyek?? Valami itthoni enyhítés?? főleg hogy irodában dolgozom, ahol állni is, ülni is kell, és tényleg borzalmas!! Kérlek segítsetek!
2012. febr. 20. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, amíg el nem múlik a vérzés, max a probiotikus tampont használhatod. Mást addig nem tudsz. De hátha az enyhít valamit. És menses után irány a doki!
2012. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, amúgy ha elmúlik a vérzés visszaáll az "eredeti el-el múló állapotba"?? mert akkor elég lenne egy canesten kombi (Nagyon nem szeretnék menni dokihoz, amíg nem muszáj) :(
2012. febr. 20. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lenne, mert sose fog elmúlni, mindig visszatér, ha nem kezelik ki rendesen. Amúgy is kellene egy váladékvizsgálat, hogy kiderüljön, hogy gomba-e egyáltalán. Ugyanis a baktériumfertőzésnek szinte ugyanolyan tünetei vannak.
2012. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ezt amúgy el lehet kapni mástól?? Mármint a nővéremnek volt hüvelygombája fél éve, elkaphattam tőle??
2012. febr. 20. 16:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de azért nem valószínű. Akárhol összeszedhetted, sőt ha gyenge az immunrendszered, vagy meggyengül a hüvelyflóra, akár magától is kialakul.
2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ÉRtem, köszi a válaszokat, hát akkor várok :( de annyira csíp is, mert ugye már tiszta seb, nagyon félek az éjjeltől. Sőt, mozogni is alig tudok, holnap reggel pedig fociedzésem lenne..azthiszem most kihagyom. éjszakára valamit nem tudok tenni??
2012. febr. 20. 16:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Csupa seb??! Az nagyon fájhat...be tudsz rakni tampont? Vagy az is nagyon fáj? Mert tamponnal kívülről meg tudna nézni egy doki, és adna valamit, legalább külsőleg.
2012. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy borzasztó!!:( amúgy nem, betétet használok, mert irtózatos!!
2012. febr. 20. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de kend be jó vastagon babapopsikrémmel, persze, csak kívül. Szerintem a csípést enyhítené, és a vér, vizelet sem marná annyira.
2012. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, de nincs itthon olyan krém
2012. febr. 20. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!