Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi rosszat csináltam? Hogy...

Mi rosszat csináltam? Hogy tudnám helyre hozni? Már nagyon rossz = (

Figyelt kérdés
Van egy pici szobám, amibe van egy galéria, ami alvásra szolgál. Ezt azért írom, mert vannak nagy galériák, amin bútorok is elférnek. 1hónapja szültem. Múltkor pontosan nem tudom mikor szoptattam a babámat és be volt csukva az ablak én meg gondoltam kinyitom a lábammal. Ehhez majdnem gyertya pózt vettem fel. És ekkor azt éreztem mintha rengeteg vér visszafolyt volna belém (méhembe vagy hova). Azóta olyan érzésem van, mintha sok vér ki szeretne jönni. Vagy egy kis buborék. Sokféle mozdulatnál érzem ezt, de leginkább akkor mikor fekszek, a hátamon fel van húzva a lábam és a súlyom rányomom a popsimra. Próbáltam úgy nyomkodni a hasam, ahogy a kórházba csinálták, de nem jött semmi. Bocsánat, ha nem sikerült annyira értelmesen leírni, de sose éreztem még ilyet és nem tudom, hogy magyarázzam el.
2012. febr. 14. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál? Mit mondott? Ha nem voltál, ugye holnap elmész?

Én inkább arra tippelnék, hogy meglazultak a szalagok, és nem tartják rendesen a méhed.

2012. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz mihamarabb, ha nincs gond megnyugtat, de ha baj van akkor jobb mielőtt kezeltetni!
2012. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!