Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a nem várt időben...

Mitől lehet a nem várt időben vérzésem, azaz barnás folyásom?

Figyelt kérdés

pcom van, cypromixet szedek évek óta és letroxot is, már egy két éve halál pontosan jön a vérzésem, eddig nem volt több köztes vérzésem, két hete sincs hogy vége a vérzésemnek, és barnás folyadék távozik belőlem, eddig csak áttetsző vagy tejszerű volt mindig, most barnás pirosas, és nem marad abba

vannak cisztáim, lehet ezúttal véres a ciszta? lehet romlik a pcom állapota? vagy lehet ez sima felfázástól esetleg terhes lehetek?

mert fogamzásgátlót szedek, ritkán is szexelünk, és nem tudom h terhességtől lehet e ilyen, igaz tesztet még nem csináltam, de eddig mindig védett a gyógyszer, és ténylen havonta max egyszer vagyunk együtt vagy kétszer, és pco mellett amugyse nagyon esnék könnyen teherbe azt mondták


szal érdemes tesztet csináltatnom? mert egyik este hányingerem volt, meg nagyon meleg vagyok és fáztam, meg szur a hasam, endokrinológiára járok, de mpost jelentkezzek be sima nődokihoz?


2012. febr. 11. 02:12
 1/3 A kérdező kommentje:

ha terhes lennék az fura lenne, mer más jele nincs, bár nagyon fáj a fejem, de az lehet front miatt is, meg a vérnyomásom nagyon ingadozó, múltkor rosszúl lettem úgy vert a szivem, 137 / 97/ 101 a vérnyomásom, másnap meg 90/87/67 volt

a hőm folyton 37

vékony vagyok, folyton melegem van, pedig alig van rajtam ruha viszonylag, és vékony is vagyok, fiatal is,

mások meg megfagynak

meg hát védekezek is, meg ilyenre példa még nem volt,

nem szeretném ha endometriózisom lenne

szal ez vér vagy mi lehet, nem tudom

de zavaró

2012. febr. 11. 02:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami gyulladásod, de lehet más is a háttérben. Mindenképpen menj orvoshoz, az, hogy állandóan meleged van, lehet láz is, de lehet akár pajzsmirigy-rendellenesség is, feltétlen szükséges, hogy kivizsgáltasd magad.
2012. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én tudom h van örökletes pajzsmirigy problémám, meg agyalapi mirigy daganatom, meg pcom, de ezt írtam,

de emellett eddig az utóbbi egy évben cypromix meg letrox mellett minden jó volt, és most előszőr fordult elő ilyen, máskor is voltam lázas, meg felfáztam, mégsem volt ez, lehet hogy most mégis más bogyót kell szednem, vagy front is befolyásolja a hormonjaimat, mert eddig még sosem volt ennyire hideg mint most, a fejem is jobban fáj mint máskor, és tuti nem a szememtől fáj meg nem is fogamtól, mer nincs különösebb gond velük, tehát nem tudom mi változhatott

rég stresszesebb is voltam mint most

ez a magas tsh is csak egy két éve jött ki korábban az jó volt, mert nézték, rég a prolaktinom volt magasa vasam alacsony, most gyógyszerrel jó a tshm, most a alciumom meg a hemoglobinom alacsony, pedig az sosem szokott, de ahoz nincs köze sztem

lehet h a ciszta ugyanúgy kipukkad mint eddig, csak most véres és nem víz meg tej szerű?

2012. febr. 12. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!