Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGÍTSÉÉÉÉÉG! Most akkor ez...

SEGÍTSÉÉÉÉÉG! Most akkor ez miez megint? :S

Figyelt kérdés

Na szóval 2 hete voltak piros pöttyök a bugyimban rendszeresen minden nap. (még nem menstruálok) Azóta elmúltak, és most megint tegnap este (kicsit több), nem tudom hogy ezek most mik akkor, hogyha elmúlnak, utána megint elkezd?:((

12/L


2012. febr. 5. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan menstruálni fogsz.
2012. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz!:) csak aggódok, hogy milehet mert el múlt egyszer, aztán meg megint? ://

Annak hogy nem iszok eleget van köze hozzá?

2012. febr. 5. 09:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol, az inkább a vesédre van hatással. Első voltam.
2012. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi köze a nem iváshoz, nyugodj meg!


A szervezetedben óriási változások mennek keresztül, felkészül a biológiailag nővé válásra a tested. Teljesen természetes hogy próbálkozik a szervezeted. Ezen nem kell megijedni.

Az is lehet hogy már most meg fog jönni, az is lehet hogy abba marad és következő hónapban vagy 1-2-3 stb. hónap múlva jön meg rendesen erős vérzéssel, az is lehet hogy csak akkor is pöttyözöl. Ez mind normális.


Az én lányomnak 11 évesen jött meg, eddig 2-szer menstruált, az első az átlagos volt, a második már nagyon kevés volt neki épphogy csipp-csepp.

Most pedig várnánk hogy megjöjjön de nem akar. Dokinénink szerint lehet nem jön meg 1-2-3 évig se, az is normális.

2012. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jah oks. Csak valaki mondta h h ha nem iszok akkor sürübb lesz a vér, és lehet így jön ki. Ami sztem hülyeség de azért megkérdeztem.:)
2012. febr. 5. 09:18
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :) Nagyon hasznos volt. (amugy szeretnném ha megönne xd)

Azt is mondták h lehet h ezek a mensesek, de sztem nem. Még csomó ilyet mondtak, de sztem itt jobb válaszokat mondanak:)

2012. febr. 5. 09:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Várok még választ:)
2012. febr. 5. 09:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy egy ilyen fontos kérdésben nem tudsz az anyukádhoz fordulni, hanem vadidegenektől kell kérdezősködnöd.
2012. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nemakarok anyumhoz fordulni ilyen tére, tom h azt kellene. (most az jön h mindent meg tudok beszélni...) Ilyenekről olyan gáz beszélni olyan fura érzés szal inkább itt, az a jó éppen a gyak. kérdések.hu-ban mert h nemismerlek titeket/önöket szal nem lesz következménye, hogyha mondok valami hülyeséget pl. xd
2012. febr. 5. 10:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit fáj az alhasam és egyre jobban.:S
2012. febr. 5. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!