Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalom egy ponton!...

Mellfájdalom egy ponton! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Több hete kezdődött, hogy a jobb mellem alul egy ponton fájdogál, hol elmúlt, hogy napokig fájt. Az erőssége is változó volt. Volt hogy hason nem tudtam aludni.

Először azt hittem hogy a menstruációm előjele, de nem múlott el, s már azóta a 2. menszesznek kell jönni.

A párom és én is próbáltuk kitapintani, ő nem érzett semmit, én igen, erre azt mondta hogy csak a bordámat érzem, mivel elég vékonyka vagyok, s kicsik a melleim is.

Elmentem nődokihoz aki hozzám sem ért, hanem csak beutalt egy UH-ra ami jővő szerdán lesz.

Addig én megőrülök!!

Volt valakinek hasonló? S mi lett belőle?

Köszi a választ!



2012. febr. 4. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez egyik barátomnak volt, neki végül a koleszterinje volt az oka.


Nekem is volt ilyen, nálam az volt a baj hogy nem egészségesen táplálkoztam, és a gyomor nemtetszése sugárzott ki a mellkasomba.


Egy másik barátomnak is volt, neki egy sima izomhúzódás volt (az is sokáig tartott, nem csak pár napig).


Ezer dolog lehet...Ne stresszelj, majd az orvosok kitalálják hogy mi van, de nagy valószínűséggel semmi komoly.

2012. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan most vagyok én is hasonló helyzetben, csak nekem a bal mellem. Nekem sincs túl nagy, én is gondolkoztam, vajon nem a bordámat tapintom-e, mert én is érzek valamit, a párom viszont nem és azt mondta mindig ilyen volt.

Az UH nem hülyeség, én még nem tartok itt, de addig úgysem nyugszol meg amíg nem lesz eredmény, bármit is mondjunk.

A magam esetében én ráfogtam az antibébire, mellékhatásként benne van a mellfájdalom is és a csomósodás is, ami lehet jó és rossz indulatú, és én tartósan szedtem...

De benne van a pakliban hogy simán húzódás vagy ilyesmi, csak túldramatizáljuk! :)

Az UH-ig már ne stresszelj, kár előre izgulni!

2012. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, főleg neked utolsó!!!

Hát remélem nincs semmi...

2012. febr. 4. 19:48
 4/8 anonim válasza:
Szia!Megírod majd az UH eredményét?Nekem is hasonló gondom van és elég ideges vagyok mert nem akar elmúlni.
2012. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen megirom. 1re megyek szal olyan délután körül...
2012. febr. 8. 09:05
 6/8 anonim válasza:
Köszönöm, én is kértem már időpontot, pénteken mehetek, de már nagyon ideges vagyok:(
2012. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam nem mutatott ki semmit. Holnap megyek vissza a nődokihoz, kiváncsi leszek mit mond akkor mért fáj....
2012. febr. 9. 10:04
 8/8 anonim válasza:

Érdekes, már alig várom, hogy én is túl legyek az UH-on.

Akkor egy kicsit megnyugodtál, nem?Köszi, hogy írtál:)

2012. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!