Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Letezik hogy a menszeszem...

Letezik hogy a menszeszem jott meg? Vagy valami problemam lehet?

Figyelt kérdés
Cypromix fog.gatlot szedek es tegnaptol nagyon erosen gorcsolok es barnas verzesem van. Meg 4 nap van az ehavi tablettabol de nekem a 7-8adik gyogyszermentes napon szokott megjonni. Szoval jovohet szombatra varnam. Ez menszesz lenne vagy valami gond? Ha menszi es bemegyek a korhazba az orvos biztos megmondja hogy hulye vagyok
2012. jan. 31. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem megjött.
2012. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tabletta mellett nincs menzesz. Megvonásos vérzés van. Minden olyan vérzés kóros, ami nem a szünetben jelentkezik.

De azt nem nagyon értem hogy jöhet meg a szünet 8. napján, mikor alapból csak 7 napos a szünet....

2012. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a 8adik napon kezdem az uj csomagot es az nap jon meg szoval akkor mi lehet a problema?
2012. jan. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!