Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúrkált ma az alhasamtól a...

Szúrkált ma az alhasamtól a hüvelyemig, ez mittől lehetett, ez nagy baj? 20/L

Figyelt kérdés
ma suliba nagyon elkezdett szurkálni az alhasam de csak pár másodpercig tartott,a mensim 4 napja késik voltak enyhe görcseim de az mára el is múlt,szokott késni általába
2012. jan. 31. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt szokott így szúrni mindig a hasam. Egyszer volt ilyen érzésem máskor is,amikor terhes lettem,de még nem tudtam róla,nekem is késett,de azt hittem,h azért fáj,mert hamarosan meg fog jönni. De ha nem voltál felelőtlenül együtt fiúval,akkor ez kizárva.Valószínű,h azért érzed ezt,mert hamarosan meg fog jönni. Ha továbbra sem múlik a fájdalom,akkor menj el dokihoz.
2012. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam is ez volt mikor terhes lettem,a teszt kimutatja most mi van.

2012. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz.Lehet akár petefészek gyulladásod is.Az ilyet jobb időben diagnosztizálni mert ha elhanyagolod komoly következményei lehetnek.Lehet felfáztál de lehet bármi is.Ezt csak egy orvos tudja megmondani.Jó tanács:irány a körzeti.
2012. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hónappal ezelőtt voltam kivizsgáláson akkor nem volt semmi,megszakítással védekezűnk már 5 hónapja
2012. jan. 31. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

__Bocs,hogy holnap menj be egy patikába kérjél egy terhességi tesztet,800ft max.aztán pisilj egy pohárba és dugd bele a csíkot,ha kétcsikós babás lesz!!!!!!!!!

Ha terhes vagy örülj neki,és ha szeretitek egymást akkor tartsátok meg!!! 10 év múlva a kutyát se érdekli majd, hogy mi volt most,boldog anyuka leszel:))

A kolléganőm 5 beültetésen van túl,41 éves minden vágya a baba,diplomás állása van és boldogtalan,most akar örökbe fogadni,a házassága romokba...mindent megadna egy saját gyermekért..

Bocs,hogy ezt leírtam,csak azt akarom ha terhes vagy,érezd át sok nő mindent megadna érte...


Ne abból indulj ki,hogy gyulladás stb,ha voltatok együtt és nem szedsz tablettát baba is lehet

2012. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!